ŠKODA AUTO bude v příštích dvou letech finančně podporovat náš projekt „Dny s dopravní výchovou“

Út 17. 12. 2013

V rámci projektu „Dlouhodobé zaměstnanecké sbírky ve ŠKODA AUTO“ bude v letech 2014 a 2015 finančně podpořeno 5 neziskových organizací. Neziskové organizace a jejich projekty byly vybrány na základě hlasování samotných zaměstnanců společnosti ŠKODA AUTO. Hlasování se zúčastnilo 12.166 zaměstnanců a nominováno bylo celkem 244 projektů.

 

 

 

Od roku 2014 budou zaměstnanci ŠKODA AUTO v Česku pořádat průběžnou sbírku, společnost vybraný obnos zdvojnásobí. Celkový výnos sbírek bude věnován ve prospěch obecně prospěšných projektů v České republice, a to v oblastech vzdělání, pomoc dětem, bezbariérová mobilita a bezpečnost silničního provozu. Pětina prostředků, které dorovnává společnost ŠKODA AUTO, podpoří dětský domov v indickém Aurangabadu. Tato iniciativa, na které se dohodla ŠKODA AUTO a odborová organizace KOVO, bude zahájena 1. ledna 2014.

Ve Vzdělávacím centru Na Karmeli v Mladé Boleslavi bylo v prosinci 2013 slavnostně podepsáno zástupci společnosti ŠKODA AUTO, Odborů KOVO a všech pěti vybraných organizací příslušné memorandum.

Obecně prospěšná společnost Bezpečně na silnicích byla zvolena v oblasti bezpečnosti silničního provozu.
ŠKODA AUTO je dlouholetým partnerem této organizace.

Čtěte více na http://www.skoda-auto.cz/news/Pages/2013-12-16-zamestnanci-dobrocinne-sbirky.aspx

 

TISKOVÁ ZPRÁVA KE STAŽENÍ ZDE

 

 

 

 nahoru