POZVÁNKA - Kurz silniční bezpečnosti pro maminky s dětmi

Čt 08. 11. 2012

Již třetí ročník speciálního kurzu silniční bezpečnosti pro maminky s dětmi pořádá Liberecký kraj společně se Sítí Mateřských center a BESIPem.

Po předchozích ročnících, kdy byl o kurz velký zájem, je na autodromu v Sosnové připraven program, který poskytne maminkám teoretický základ a následně praktický trénink základních znalostí a dovedností v oblasti silniční bezpečnosti.

Pro maminky je připraven seminář a praktická výuka, jak zvýšit svou bezpečnost nejen jako řidič, ale také jako účastník provozu v jiných rolích, pasažér ve vozidle, chodec. Důraz je kladen na správný výběr a používání dětských zádržných systémů s praktickou ukázkou instalace a dále na problém viditelnosti a používání reflexních materiálů. Program povedou zkušení instruktoři Centra kurzů bezpečné jízdy ze Sosnové a Týmu silniční bezpečnosti Libereckého kraje.

 

Kurz počítá i s dětskými návštěvníky, pro které bude zajištěno hlídání za pomoci českolipského mateřského centra a program pro děti v režii členů týmu silniční bezpečnosti Libereckého kraje.


Kurz se uskuteční 20.11.2012 v areálu Sosnové u České Lípy, od 9:00 hod do 15:00 hod.
Přihlásit se můžete na následujícím kontaktu, nebo ZDE


Lenka Ackermannová
Koordinátorka Sítě MC v Libereckém a Ústeckém kraji
Síť mateřských center o.s.
Mobil: +420 733 508 417
E-mail: lenka.ackermannova@materska-centra.cz

 nahoru