Oficiální poděkování Nadace BESIP Týmu silniční bezpečnosti

Út 03. 07. 2012

 

V Praze dne 13. července 2012

 

Vážený pane řediteli,

     dovolte mi poděkovat Vám i Vašemu Týmu silniční bezpečnosti za skvělou spolupráci při organizaci dopravně bezpečnostních akcí „Automobileum“ (24. května 2012), „Den Policie ČR a IZS“ (26. května 2012), „Den na letišti s BESIPEM“ (23. června 2012) a dopravně bezpečnostní akci v Jindřichově Hradci (24. června 2012), na nichž se účastnila i Nadace BESIP.

     Zejména bych chtěla poděkovat všem členům Vašeho týmu, kteří pro nadaci personálně zajišťovali dopravně bezpečnostní témata bezpečné poutání, správné nastavení sedadla a pásů ve vozidle, dětské zádržné systémy, bezpečné umístění zavazadel ve vozidle a další. Byla jsem se osobně podívat na několika akcích a musím říci, že mne velmi mile překvapil vysoce profesionální přístup členů týmu, kteří prezentovali výše uvedená témata ve stanu Nadace BESIP, a to i přesto, že Tým silniční bezpečnosti je obecně považován za jeden z nejkvalitnějších týmů v oblasti BESIP v celé České republice.

     Ocenit bych chtěla zejména vysokou odbornost členů týmu, především slečny Kristýny Konstantské, Barbory Vrabcové, ale i jejich komunikační schopnosti a úsměv, s kterým vítaly v nadačním stanu malé návštěvníky i jejich rodiče. Děvčata trpělivě vysvětlovala a erudovaně zodpověděla všechny dotazy (což např. při nečekaně vysoké návštěvnosti stanu Nadace BESIP a celodenní prezentaci v rámci akce „Den na letišti s BESIPEM“ byl téměř nadlidský výkon). U slečny Barbory Vrabcové bych si dovolila vyzdvihnout i její pedagogické nadání, které uplatňovala s naprosto přirozenou lehkostí a dokázala jej využít zejména při komunikaci s malými dětmi.

      Také bych chtěla ocenit projekt „Učme se přežít“, který nadace svým jménem podpořila. Způsob realizace těchto kurzů bezpečné jízdy má podle mého názoru velký potenciál přispět ke snížení následků dopravních nehod motocyklistů.

      Bylo nám ctí spolupracovat s Vaší společnosti a doufáme, že tuto spolupráci budeme moci rozvíjet i do budoucna.

 

 JUDr. Jana Horáková                     
Místopředsedkyně správní rady Nadace BESIP

 

Vážený pan
Ing. Jan Polák
Ředitel Bezpečně na silnicích o.p.s.
Revoluční 123/17
460 01 Liberec IV-Perštýn

 

Poděkování ke stažení ve formátu PDF zde.nahoru