Již bezmála 180 motocyklistů bylo tento rok proškoleno v rámci kurzu bezpečné jízdy pro motocyklisty – Učme se přežít!

Po 18. 06. 2012

V sobotu 16.06.2012 se na autodromu v Sosnové u České Lípy konal v pořadí již třetí letošní termín kurzu bezpečné jízdy pro motocyklisty - Učme se přežít! IV. Tentokrát bylo proškoleno 55 motocyklistů.

V roce 2012 naplánoval Liberecký kraj 6 termínů kurzu bezpečné jízdy pro motocyklisty – Učme se přežít. Polovinu termínů tedy již máme za sebou. Zájem o kurzy stále stoupá a již nyní je zřejmé, že se v letošním roce pravděpodobně nedostane na všechny zájemce. Pro další termín 30.06.2012 je registrace z důvodu naplnění kurzu již uzavřena, proto v případě zájmu, neváhejte a co nejdříve se zaregistrujte do jednoho ze dvou zbývajících volných termínů – 24.07. nebo 25.08.2012. Registrace ZDE.

Účast je zdarma a přednost při registraci mají začínající motocyklisté z Libereckého kraje, který je nositelem již třetího ročníku tohoto v České Republice jedinečného projektu.

Kurzy jsou pořádány pod logem sociální kampaně Uber plyn!, která si vzala za cíl snížení počtu a následků dopravních nehod způsobených vlivem nepřiměřené rychlosti v Libereckém kraji.

Liberecký kraj tuto kampaň převzal ze sousedního Německa, kde byla velice pozitivně vyhodnocena, o čemž svědčí i četná mezinárodní ocenění kampaně. 

Více informací o kampani na www.uberplyn.cz

Fotogalerie na Facebookunahoru