Výstava For Travel (Praha, Letňany)

Čt 31. 03. 2011

Bezpečně na silnicích o.p.s. a partner Stop Nehodám o.s. se společně zúčastnili ve dnech od 31/03/2011 do 03/04/2011 veletrhu For Travel na pražském výstavišti PVA v Letňanech. 

Společný stánek byl tematicky zaměřen na bezpečnost silničního provozu. Návštěvníci měli možnost se seznámit se základy bezpečného ovládání motocyklu v silničním provozu a s prvky pasivní bezpečnosti.

Každý návštěvník také obdržel malou pozornost v podobě pozvánky na nadstavbové bezplatné kurzy bezpečného ovládání motocyklů a alkoholtester.

Součástí stanoviště byla i projekce s ukázkami z výcviku na autodromu v Sosnové u České Lípy a bližší seznámení s podrobnostmi výcviku v rámci mezinárodního projektu "Učme se přežít".

V průběhu veletrhu navštívilo náš stánek přibližně 200 návštěvníků, kteří se zajímali o výcvik na motocyklu a o vystavené bezpečnostní prvky.

Dále byla v rámci veletrhu dohodnuta spolupráce při zajištění budoucích akcí týkajících se bezpečnosti silničního provozu se společností Promotým s.r.o., Praha a byla nabídnuta mediální podpora s redakcí od rádia Kiss.

 

 nahoru