Učme se přežít!

Při řízení motocyklu v provozu platí víc než kdekoliv jinde, že i malá chyba může být krutě trestána a může mít tragické následky.

Většina vážných dopravních nehod motocyklistů je v silničním provozu spojena s přeceňování schopností, nedostatečnými zkušenostmi, ztrátou sebekontroly atp. Tyto příčiny dopravních nehod můžeme také nazvat nedostatečnými dovednostmi.

V autoškole se motocyklista naučí spoustu věcí spojených s provozem, nicméně zde není prostor na trénování rizikových situací, které v provozu mohou nastat. Nehledě na to, že každý motocykl se chová odlišně a při tréninku se musí s těmito odchylkami počítat.

Jinými slovy - statistiky, popisy dopravních nehod a naše zkušenosti říkají, že žádný leták nehodovost motocyklistů nevyřeší. Jedinou cestou je cesta důkladného a opakovaného tréninku jízdních dovedností.“ Učme se přežít!“ je nejlepší cestou, jak začít.

Náš tým má za sebou více jak 700 odučených motocyklistů.

Registrace do kurzů Libereckého kraje 2016 

 

 Je to důležité, pojďte do toho s námi

Všichni máme svůj kousek odpovědnosti za bezpečnost svou i našich blízkých na silnicích. Podílet se na jejím zvýšení je snadnější, než se může zdát!

 Projekty, na kterých pracujeme

Z dopravní bezpečnosti vybíráme ta nejdůležitější témata. Naše projekty děláme tak, aby měly skutečný efekt. Aplikujeme ověřené a funkční postupy.

 Naše programy, které umíme opravdu dobře

Na řadu našich programů jsme skutečně pyšní a rádi je realizujeme i pro Vás.